• Čo je potrebné pri nástupe dieťaťa

• Informácie pri nástupe

• Pri nástupe do materskej školy je potrebné priniesť:

• podpísané sandále/papuče na prezutie s takým zapínaním, ktoré nebude dieťaťu robiť ťažkosti (nie na šnurovanie)
          • podpísané mäkké nohavice na prezlečenie do triedy − pre pohodlie dieťaťa
          • podpísané nohavice na piesok a na pobyt vonku, ak si neželáte, aby sa Vaše dieťa hralo v piesku a na tráve v tých nohaviciach, v ktorých ráno prišlo
          • podpísané pyžamo
          • náhradnú spodnú bielizeň, pančuchy a ponožky vo vrecku do skrinky (všetky deti)
          • podpísanú nepremokavú podložku na matrac pre najmenšie deti, ktorým sa pri poobednom spánku občas stáva „mokrá príhoda“, deti s plienkami do materskej školy neprijímame!
          • podpísaný hrebeň − podľa dĺžky a kvality vlasov
          • podpísaný malý uterák s uškom, ktorý budete každý týždeň spolu s pyžamom obmieňať za čistý
          • podpísanú obliečku na vankúš + vankúš s rozmermi cca 40×60 cm a podpísanú obliečku na paplón + paplón o rozmeroch 80×120 cm
          • deti si prinesú podpísané vankúše s obliečkou a malú podpísanú deku
          • deti si prinesú do skrinky pláštenku − nie dáždnik

Po ukončení dochádzky do materskej školy si dieťa vankúš aj obliečky odnesie domov.

Je dôležité obliekať deti do oblečenia bez náročného a tesného zapínania, bez drobných gombíkov, opaskov, trakov a iných prekážok, ktoré dieťa nedokáže zvládnuť a ktoré mu spôsobujú stresové okamihy a odoberajú zo zdravého sebavedomia z vlastnej šikovnosti.

ZA NEPODPÍSANÉ VECI NEZODPOVEDÁME!

NEODHLASUJTE STRAVU U PANI UČITEĽKY ANI RIADITEĽKY.

Prevádzka materskej školy je od 6:30 do 17:00 hodiny.

Ráno sa materská škola uzamyká o 8:15 hodine.

Prosíme o ranné dodržiavanie prevádzkových hodín, aby deti nemali narušený harmonogram činností.

Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na ústretovú spoluprácu s Vami!